Také doporučujeme

nahled imgČeská ZOO - Občanské sdružení Česká zoo slouží k podpoře chovatelské práce českých a slovenských zoologických zahrad.

 

 

 

výrAutokemp Výr

Autokemp se nachází nedaleko Znojma v malebné krajině kolem říčky Jevišovky. V areálu kempu je k dispozici 120 míst pro stany, 40 míst pro karavany a 104 chatek. Je zde také možnost provozovat celou řadu sportovních aktivit...

 

 

 

SVOPAP logo hotovoSVOPAP s. r. o. - vzdělávací centrum

Již 15 let nabízí vzdělávací centrum SVOPAP rekvalifikace v oblasti práce se zvířaty. Vybrat si můžete z velkého spektra kurzů a zaměření. 

 

 

 

logo kovozoo wh noveKOVOZOO - Jediná kovová zoo v Evropě!

Výjimečná, ojedinělá a nezapomenutelná zoo. To je Kovozoo ve Starém Městě. Zvířata jsou netradiční, originální a nekoušou, ale především jsou vyrobena z odpadních materiálů. Chceme ukázat malým i velkým návštěvníkům, že i ze zdánlivě nepotřebného materiálu mohou vznikat věci, které jsou nejen krásné a zajímavé, ale i nadále užitečné.  

 

 

logo transparent full

Portál JihlavaCity.cz

Zpravodajský web www.JihlavaCity.cz se sloganem „Jihlava jsi Ty!“ vytváří prostor pro střetávající se komunity lidí, firem, zábavy a dění ve městě. 

 

robinson logo barevne prechody s papouskem   Zábavní park pro děti i dospělé

                         Rodinný park Robinson je největší indoorový zábavní park v Kraji Vysočina. Na ploše 2500 m2 se nacházejí desítky originálních dětských atrakcí. A nejen to. Robinson            nabízí zábavu pro každého od 0 do 99 let. Zatímco děti budou řádit v herně, vy si můžete v klidu povídat u kávy, surfovat na internetu anebo číst noviny. Součástí parku je totiž                  restaurace a komfortní zázemí pro dospělé. A když budete mít chuť, můžete si zařádit s dětmi, neboť všechny atrakce umožňují přístup dospělým.

                      

 

JIHLAVSKY EXPRES LOGO barva  Měsíčník Jihlavský express

                         Jihlavský express přináší zpravodajství z krajského města, zajímavé rozhovory, publicistiku,lokální inzerci a sport. V nákladu 25 000 výtisků přichází ZDARMA do   jihlavských domácností a do obcí v nejbližším okolí. Jihlavský express: Svému městu blíž…